Podaj stan licznika

Zapraszamy do skorzystania z e-faktury

Szanowni Klienci,

Już od dłuższego czasu Klienci naszego Zakładu mają możliwość korzystania z e-faktur czyli zamiany tradycyjnej papierowej faktury na fakturę w formie elektronicznej wysyłanej zaraz po wystawieniu do Klienta w postaci pliku PDF.

E-faktura to nie tylko oszczędność czasu, ale także dbałość o środowisko naturalne. E-faktura jest to bezpłatna, szybka i wygodna forma dostarczania faktury. Z e-faktury mogą skorzystać wszyscy Klienci.

Pozostałe korzyści płynące z e-faktury to:
– błyskawiczny dostęp do otrzymanych faktur w każdym miejscu i czasie
– niższe koszty elektronicznej archiwizacji dokumentów w porównaniu z tradycyjnym archiwum
– mniejsze ryzyko zagubienia, zniszczenia lub trafienia dokumentu w niepowołane ręce

W celu aktywowania usługi wystarczy wypełnić wniosek, który można pobrać klikając na poniższy link i dostarczyć do Biura Obsługi Klienta w Księżynie ul. Alberta 2. osobiście lub za pomocą poczty.

Co ważne, z e-faktury można w każdym momencie zrezygnować i powrócić do wersji papierowej. Oświadczenie o akceptacji eFaktury

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Juchnowcu Kościelnym przypomina mieszkańcom, iż woda z wodociągu w pierwszej kolejności służy celom bytowym tj. spożywczym i sanitarnym, dlatego też wprowadza zakaz podlewania wodą z wodociągów ogródków i działek, oraz napełniania basenów i mycia samochodów na własnej posesji, mycia tarasów itp. Zapewni to odpowiednie ciśnienie wody w sieci oraz nie spowoduje przerw w jej dostawie. Nie dostosowanie się do powyższego komunikatu może doprowadzić do podjęcia decyzji o wyłączeniu wodociągów na kilka godzin dziennie.

Skip to content